Regulamin

1. Oferowane przez nas produkty (z wyjątkiem produktów z kategorii „SAMOCHODY”) są nowe, oryginalnie zapakowane i pochodzą bezpośrednio od producentów. Wszystkie ceny są wartościami brutto i zawierają podatek VAT. 

2. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia (odstąpienia od umowy) lub opóźnienia w jego realizacji z przyczyn od nas niezależnych, w takim przypadku klient ma prawo do rezygnacji z zakupu (odstąpienia od umowy). 

3. Do każdego zamówienia dodawany jest paragon.

4. Wystawiamy faktury VAT po uprzednim zgłoszeniu przez kupującego chęci jej otrzymania, oraz po otrzymaniu potrzebnych danych.

5. Jeśli kupujący nie poinformuje o chęci otrzymania faktury VAT w momencie zakupu, po realizacji zamówienia i wydrukowaniu paragonu, nie będzie już możliwości takowej wystawienia.

Wysyłka: 

Dotyczy wszystkich produktów (z wyjątkiem produktów z kategorii „SAMOCHODY”).

1. Przesyłki wysyłane są na adres podany w formularzu. Jeśli adres dostawy ma być inny niż podany w formularzu, to Klient zobowiązany jest w jak najkrótszym terminie skontaktować się ze Sprzedającym.

2. Towar wysyłamy w do 2 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Wysyłki kurierskie są usługami standardowymi – brak możliwości wskazania dnia ani godziny dostawy.

4. Kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki w obecności doręczyciela. W przypadku uszkodzenia wszelkie roszczenia będą możliwe jedynie w przypadku spisania protokołu szkody. Kupujący jest zobowiązany do jak najszybszego skontaktowania się ze Sprzedającym. 

5. Przyjęcie przesyłki przez Kupującego (podpisanie jej odbioru bez zastrzeżeń) powoduje wygaśnięcie roszczeń w stosunku do Sprzedającego z tytułu uszkodzenia przesyłki podczas transportu. 

6. W przypadku stwierdzenia przy odbiorze przesyłki ubytku lub uszkodzenia zawartości  przesyłki Kupujący ma prawo do odmówienia odbioru przesyłki.

7. Kupujący zobowiązuje się odebrać przesyłkę. Jeśli Kupujący nie odbierze przesyłki, wraca ona do Sprzedającego. Ponowna wysyłka jest możliwa jedynie po uregulowaniu przez kupującego kosztów przesyłki zwrotnej oraz kosztów ponownej wysyłki.

8. Towar wysyłamy firmą InPost.

9. Nie wysyłamy towarów za granicę, koszty przesyłek, towarów i czasu realizacji  obowiązują na terytorium Polski. Regulamin zakupu produktów z kategorii „SAMOCHODY”:

1. Wszystkie oferowane przez nas produkty w kategorii „SAMOCHODY”, są używane a ich stan jest szczegółowo opisany jest w opisie produktu.

2. Do każdej oferty dołączone są szczegółowe zdjęcia ukazujące stan samochodu, oraz film z prezentacją auta.

3. Zakupu towarów w kategorii „SAMOCHODY” można dokonać wyłącznie po uprzednim kontakcie telefonicznym pod numerem: + 48 609 540 006, potwierdzeniu że stan samochodu jest znany kupującemu, oraz ustaleniu szczegółów odbioru / dostawy samochodu.

4. Zakup samochody przez stronę www.szafraniwnestycje.pl, bez wcześniejszego kontaktu telefonicznego jest nieważny i uznawany za niebyły.

5. Wszystkie przedmioty z kategorii „SAMOCHODY”, można obejrzeć pod adresem : SIEPRAW 32-447, ul Jana Pawła II 42, po uprzednim kontakcie telefonicznym.

6. W przypadku chęci zakupu samochodu wraz z dostarczeniem przez nas auta pod wskazany przez kupującego adres, wymagana jest przedpłata całej sumy zamówienia na którą składa się cena samochodu, oraz koszt transportu (2zł / kilometr – NETTO, liczone w obie strony z miejscowości SIEPRAW 32-447). Wpłatę należy wykonać tradycyjnym przelewem bankowym na rachunek firmowy: 29 1050 1445 1000 0091 2325 9542 ING.

7. Sprzedający oświadcza, że pojazd nie ma wad technicznych, które są mu znane i o których nie powiadomił Kupującego, a Kupujący potwierdza znajomość stanu technicznego pojazdu.